SAMOZREJMÝ

Mäkká samolepiaca lišta, obloženie stien kuchyne a kúpeľne, tesniaca páska z PVC, flexibilná uhlová lišta, svetlosivá

As low as 9,20 €
In stock | Odoslanie od: 24h
Predpokladaný čas prepravy: 2 dní
Only %1 left
SKU
800-16-18-19-20-JASNOSZARY-K

ROZMERY SOFT-SOCK BAR: Výška, šírka 18 - 30 mm, hrúbka 1 mm, L profil. Dostupné dĺžky: 5 m, 10 m, 15 m, 5 m, 20 m, 25 m.

Širokýrozsah použitia: Naša tesniaca páska z PVC je ideálna ako ukončovacia páska pre všetky typy kontaktných povrchov: Stena - kuchynská linka, stena - vaňa, stena - umývadlo, stena - podlaha atď.

VYSOKÁ KVALITA A FLEXIBILITA: Nástenná lišta na rôzne použitie v kancelárii, pracovni, kuchyni, kúpeľni alebo obývačke.

2 SILNÉ LEPIDLOVÉ PRÚŽKY: Odnímateľné lepiace prúžky vyrobené z vysokokvalitného lepidla, každý široký 15 mm, zaručujú veľmi dobrú priľnavosť. To znamená, že nástenná lišta pevne a stabilne drží takmer na každom povrchu.

MONTÁŽ: samolepiaca, jednoduchá montáž aj bez odborných znalostí, na montáž potrebujete len nožnice alebo nôž na tapety.

Lišta je jedným z najjednoduchších a najlacnejších výrobkov na samostatnú úpravu všetkých škár na stenách a podlahách.

VYSOKÁ KVALITA: naša nástenná lišta (ohybová lišta) je vyrobená z vysokokvalitného PVC. Odolný voči opotrebovaniu, mechanickému poškodeniu, dokonale prilieha k podlahe. Dokonalá ochrana proti prachu, vlhkosti a škodcom.

  • Cena poštovného už od 5 EUR
  • Kupujte priamo od výrobcu - záruka kvality a najlepšie ceny
  • 30 dní na vrátenie
  • 0% DPH pre firmy EÚ - Kúpiť teraz
  • Bezpečné a rýchle platby
Variant
Mäkká samolepiaca lišta, obloženie stien kuchyne a kúpeľne, tesniaca páska z PVC, flexibilná uhlová lišta, béžováMäkká samolepiaca lišta, obloženie stien kuchyne a kúpeľne, tesniaca páska z PVC, flexibilná uhlová lišta, bielaMäkká samolepiaca lišta, obloženie stien v kuchyni a kúpeľni, tesniaca páska z PVC, flexibilná uhlová lišta, hnedáMäkké samolepiace lišty, obloženie stien kuchýň a kúpeľní, tesniaca páska z PVC, flexibilná uhlová lišta, brezaMäkká samolepiaca lišta, obloženie stien v kuchyni a kúpeľni, tesniaca páska z PVC, flexibilná uhlová lišta, čiernaMäkká samolepiaca lišta, obloženie stien kuchyne a kúpeľne, tesniaca páska z PVC, flexibilná uhlová lišta, grafitMäkká samolepiaca lišta, obloženie stien kuchyne a kúpeľne, tesniaca páska z PVC, flexibilná uhlová lišta, svetlosiváMäkké samolepiace lišty, obloženie stien v kuchyni a kúpeľni, tesniaca páska z PVC, flexibilné uhlové lišty, krémováMäkká samolepiaca lišta, obloženie stien v kuchyni a kúpeľni, tesniaca páska z PVC, flexibilná uhlová lišta, striebornáMäkká samolepiaca lišta, obloženie stien kuchyne a kúpeľne, tesniaca páska z PVC, flexibilná uhlová lišta, siváMäkká samolepiaca lišta, obloženie stien kuchyne a kúpeľne, tesniaca páska z PVC, flexibilná uhlová lišta, zlatá
To Top