Utierky

Utierky z mikrovlákna Quest Home predstavujú rozmanitú škálu výrobkov, ktoré zaručujú vysokú kvalitu a všestranné použitie. Každá utierka je vyrobená z mikrovlákna najvyššej kvality, ktoré zaručuje odolnosť, dlhú životnosť a účinnosť pri čistení rôznych povrchov - od úplne zelenej, cez úplne modrú, úplne ružovú až po úplne fialovú.

Náš sortiment zahŕňa aj špecializované výrobky, ako napr Diamantové sklo, ktoré sú ideálne na leštenie skla, okien a zrkadiel bez šmúh, a Bubble Premium, univerzálna utierka ideálna na každodenné použitie v domácnosti, kuchyni alebo kúpeľni. Tieto výrobky sa vyznačujú osobitnou účinnosťou pri špecifickom použití, pričom sú bezpečné pre čistené povrchy a životné prostredie.

Okrem toho pre nadšencov automobilov ponúkame rad utierok na detailné čistenie vozidiel, ako napríklad So Shiny, špeciálne navrhnutý na starostlivosť o vozidlá. Tieto utierky zaručujú bezpečné čistenie a leštenie laku, vďaka čomu bude vaše auto vyzerať dokonale.

Každá z našich utierok je opakovane použiteľná a možno ju prať v práčke, takže je ekonomická a šetrná k životnému prostrediu. So značkou Quest Home je čistenie jednoduchšie, efektívnejšie a ekologickejšie.

Filter
Position
Product Name
Price
Model
Set Descending Direction
View as Grid List
10 Items
12
24
36
12
24
36
To Top